Media Kinescope (1.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​
