Media Kinescope (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Media
lv: Multivide

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts
