Media Kinescope (1.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг
