Media Kinescope (1.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Media
oc: Mèdia

en: Subtitle
oc: Sostítol
