Media Kinescope (1.0.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: @path is not a valid path.
pl: @path nie jest prawidłową ścieżką.

en: URI of thumbnail storage directory
pl: Adres URI katalogu miejsca przechowywania miniaturki

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
pl: Próba pobrania z zewnętrznego adresu URL nie powiodła się (@url).

en: Thumbnails location
pl: Lokalizacja miniaturki

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
pl: Jest to adres URI katalogu, w którym zostaną umieszczone miniaturki pobrane od dostawcy i wykorzystane do użytku lokalnego.

en: @type URL
pl: Adres URL dla @type

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
pl: Nie udało się pobrać miniatury z {url}.
