Media Kinescope (1.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Media
sk: Médiá

en: Subtitle
sk: Podnadpis
