Media Kinescope (1.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Subtitle
sq: Nëntitulli
