Media Kinescope (1.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Subtitle
ta: உபதலைப்பு
