Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Album
be: Альбом

en: Updated
be: Абноўлена

en: Every hour
be: Кожную гадзіну

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Media
be: Мультымедыя

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Source
be: Крыніца

en: MB
be: МБ

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Cron Settings
be: Налады крона

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання
