Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
