Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Language
cy: Iaith

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: True
cy: Gwir

en: Default
cy: Diofyn

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Offset
cy: Ongli

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
