Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
