Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Language
fil: Wika

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Default
fil: Pamantayan

en: Updated
fil: Nabago

en: Published
fil: Inilathala

en: Filter
fil: Salain

en: - Select -
fil: - Pumili -
