Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to hi translation catalogue (42 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Language
hi: भाषा

en: Action
hi: कार्रवाई

en: On
hi: चालू

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: True
hi: सही

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Album
hi: एल्बम

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Every hour
hi: प्रत्येक घंटा

en: Off
hi: बंद

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Date Created
hi: निर्माण तारीख

en: Media
hi: मीडिया

en: Desc
hi: अवरोही

en: Square
hi: वर्ग

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Source
hi: स्रोत

en: Video
hi: वीडियो

en: MB
hi: मेगा बाईट

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Sort direction
hi: क्रमबद्ध दिशा

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »

en: No media available.
hi: कोई मीडिया उपलब्ध नहीं है।
