Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to ja translation catalogue (53 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Language
ja: 言語

en: Action
ja: アクション

en: On
ja: オン

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 設定

en: True
ja: TRUE

en: Default
ja: デフォルト

en: Album
ja: アルバム

en: Updated
ja: 更新

en: Every hour
ja: 1時間ごと

en: Off
ja: オフ

en: Published
ja: 掲載

en: Filter
ja: フィルター

en: Date Created
ja: 作成日

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Media
ja: メディア

en: Desc
ja: 降順

en: Square
ja: 正方形

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Source
ja: ソース

en: Video
ja: ビデオ

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Cron Settings
ja: Cron設定

en: Sort
ja: 並べ替え

en: Offset
ja: オフセット

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Sort direction
ja: 並べ替えの向き

en: Landscape
ja: 風景

en: Portrait
ja: 顔写真

en: Every 6 hours
ja: 6時間毎

en: Every 12 hours
ja: 12時間毎

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: No media available.
ja: 利用可能なメディアがありません。

en: Add media
ja: メディアを追加

en: Asc
ja: 昇順

en: Media type
ja: メディアタイプ

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Find and manage media.
ja: メディアを検索し管理します。
