Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: True
jv: Bener

en: Default
jv: Gawan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Sort
jv: Urutna

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
