Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Album
ka: ალბომი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Source
ka: წყარო

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
