Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: MB
ku: م.ب.

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
