Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Filter
mg: Sivana

en: Source
mg: Loharano
