Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: True
oc: Verai

en: Default
oc: Per defaut

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Every hour
oc: A cada ora

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Media
oc: Mèdia

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Sort by
oc: Triar per

en: Source
oc: Font

en: MB
oc: Mo

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Offset
oc: Decalatge

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
