Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: True
pl: Prawda

en: Default
pl: Domyślny

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Every hour
pl: Co godzinę

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Date Created
pl: Data utworzenia

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Square
pl: Kwadrat

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Source
pl: Źródło

en: Video
pl: Wideo

en: Orientation
pl: Orientacja

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Cron Settings
pl: Konfiguracja zadań cron

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Sort direction
pl: Kierunek sortowania

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: No media available.
pl: Brak mediów

en: Add media
pl: Dodaj media

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Find and manage media.
pl: Znajdź i zarządaj mediami.
