Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Image
se: Govva

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
