Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: True
te: సత్యం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Source
te: మూలం

en: MB
te: మెబై

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
