Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Action
th: แอคชั่น

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Off
th: ปิด

en: Media
th: สื่อ

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Video
th: วีดีโอ

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
