Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to vi translation catalogue (37 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Action
vi: Thao tác

en: On
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: True
vi: Đúng

en: Default
vi: Mặc định

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Off
vi: Tắt

en: Published
vi: Đã công bố

en: Filter
vi: Lọc

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Media
vi: Phương tiện

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Date Added
vi: Ngày thêm

en: Source
vi: Nguồn

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Sort
vi: Sắp xếp

en: Offset
vi: Độ dịch

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Landscape
vi: Ngang

en: Portrait
vi: Dọc

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: No media available.
vi: Không có phương tiện nào.

en: Asc
vi: Tăng dần
