Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to ar translation catalogue (44 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Action
ar: إجراء

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: True
ar: صحيح

en: Default
ar: الافتراضي

en: Album
ar: ألبوم

en: Updated
ar: التحديث

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Square
ar: ميدان

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Source
ar: المصدر

en: Video
ar: فيديو

en: MB
ar: م.بايت

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Sort direction
ar: اتجاه الترتيب

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: No media available.
ar: لا توجد وسائط متاحة.

en: Asc
ar: تصاعدي
