Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to hu translation catalogue (53 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: True
hu: Igaz

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Every hour
hu: Minden órában

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Date Created
hu: Létrehozás dátuma

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: Square
hu: Négyzet

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Date Added
hu: Hozzáadás dátuma

en: Source
hu: Forrás

en: Video
hu: Videó

en: Orientation
hu: Tájolás

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Offset
hu: Eltolás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Sort direction
hu: Rendezés iránya

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Every 6 hours
hu: 6 óránként

en: Every 12 hours
hu: 12 óránként

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: No media available.
hu: Nincs elérhető média.

en: Add media
hu: Média hozzáadása

en: Asc
hu: Növ

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Usage count
hu: Használatok száma

en: Find and manage media.
hu: Média keresés és kezelés.
