Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to it translation catalogue (40 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: Author
it: Autore

en: Language
it: Lingua

en: Action
it: Azione

en: On
it: Acceso

en: Yes
it: Sì

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Settings
it: Impostazioni

en: True
it: Vero

en: Default
it: Predefinito

en: Updated
it: Aggiornato

en: Every hour
it: Ogni ora

en: Off
it: Spento

en: Published
it: Pubblicato

en: Filter
it: Filtra

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Desc
it: Disc

en: Square
it: Quadrato

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Sort by
it: Ordina per

en: Date Added
it: Data di inserimento

en: Source
it: Sorgente

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Sort
it: Ordinamento

en: Offset
it: Scostamento

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Sort direction
it: Direzione ordinamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: No media available.
it: Non è disponibile alcun contributo mediale.

en: Add media
it: Aggiungi media
