Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Language
ro: Limba

en: Action
ro: Acțiune

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: True
ro: Adevărat

en: Default
ro: Implicit

en: Updated
ro: Actualizat

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Desc
ro: Descendent

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Source
ro: Sursă

en: MB
ro: MO

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Sort
ro: Sortare

en: Offset
ro: Decalaj

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Sort direction
ro: Direcție de sortare

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: No media available.
ro: Nu există suport media disponibil.

en: Asc
ro: Ascendent

en: Media type
ro: Tip media

en: Find and manage media.
ro: Găsiți și gestionați media.
