Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Source
af: Bron

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: - All -
af: - Alle -
