Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Every hour
bs: Svaki sat

en: Published
bs: Objavljeno

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Source
bs: Izvor
