Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Every hour
et: Iga tund

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Square
et: Ruut

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Source
et: Allikas

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Sort
et: Järjesta

en: Offset
et: Nihe

en: - Select -
et: - Vali -

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: No media available.
et: Meedia elemente pole saadaval.

en: Add media
et: Lisa meedia

en: Asc
et: Kasvav

en: Media type
et: Meedia tüüp
