Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: True
gu: સાચું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: MB
gu: મેગા બાઈટ

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
