Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Album
lt: Albumas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Square
lt: Kvadratas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Source
lt: Šaltinis

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: No media available.
lt: Nėra galimos media.

en: Add media
lt: Pridėti mediją

en: Media type
lt: Medijos tipas
