Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: Action
mr: कृती

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: True
mr: सत्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Updated
mr: सुधारित

en: Every hour
mr: प्रत्येक तास

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
