Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Every hour
sk: Každú hodinu

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Source
sk: Zdroj

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Offset
sk: Ofset

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: No media available.
sk: Žiadne médiá nie sú k dispozícii.

en: Add media
sk: Pridať médiá

en: Asc
sk: Vzostupne
