Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано

en: Album
sr: Албум

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: MB
sr: МБ

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Sort direction
sr: Правац сортирања
