Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Source
ug: مەنبە

en: - All -
ug: ھەممىسى
