Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Action
ur: ایکشن

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: True
ur: صحیح

en: Default
ur: طے شدہ

en: Album
ur: البم

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: MB
ur: میگا بائٹ

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Sort direction
ur: مرتب سازی کی سمت

en: « First
ur: » ابتدائی
