Media Library Form API Element (2.0.3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Add media
az: Media əlavə edin

en: Show media item weights
az: Media elementinin çəkilərini göstərin

en: Hide media item weights
az: Media elementinin çəkilərini gizlədin

en: Update widget
az: Vidceti yeniləyin

en: The media item "@label" is not of an accepted type. Allowed types: @types
az: Media elementi "@label" qəbul edilən tip deyil. İcazə verilən növlər: @types

en: Remove @label
az: @label -i silin

en: Opening media library.
az: Media kitabxanasının açılması.

en: Removing @label.
az: @label silinir.

en: Adding selection.
az: Seçim əlavə edilir.
