Media Library Form API Element (2.1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Add media
fa: افزودن رسانه

en: Media types
fa: انواع رسانه

en: Media library
fa: کتابخانه رسانه
