Media Library Form API Element (2.1.2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Weight
hu: Súly

en: Add media
hu: Média hozzáadása

en: Remove media
hu: Média eltávolítása

en: Media types
hu: Médiatípusok

en: Media library
hu: Médiakönyvtár

en: Show media item weights
hu: Médiaelemek súlyának mutatása

en: Hide media item weights
hu: Médiaelemek súlyának elrejtése

en: Update widget
hu: Frissítési felületi elem

en: The media item "@label" is not of an accepted type. Allowed types: @types
hu: „@label” médiaelem nem az elfogadott típusok egyike. Engedélyezett típusok: @types

en: One media item remaining. | @count media items remaining.
hu[0]: Egy médiaelem maradt.
hu[1]: @count médiaelem maradt.

en: Remove @label
hu: @label eltávolítása

en: Opening media library.
hu: Médiakönyvtár megnyitása.

en: Adding selection.
hu: Kiválasztás hozzáadása.

en: Media library settings
hu: Médiakönyvtár beállítások

en: You do not have permission to view @item_label.
hu: @item_label megtekintéséhez nincs megfelelő jogosultság.
