Media Library Form API Element (2.1.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Weight
is: Vægi

en: Add media
is: Bæta við margmiðlunarefni

en: Media types
is: Margmiðlunartegundir

en: Media library
is: Margmiðlunarsafn

en: Show media item weights
is: Sýna þyngd (e. weight) margmiðlunarefnis

en: Hide media item weights
is: Fela þyngd (e. weight) margmiðlunarefnis

en: The media item "@label" is not of an accepted type. Allowed types: @types
is: Margmiðlunarefnið "@label" er ekki af réttri tegund. Leyfðar tegundir: @types

en: Opening media library.
is: Opna margmiðlunarsafnið.
