Media Library Form API Element (2.1.4) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Add media
nl: Media toevoegen

en: Remove media
nl: Media verwijderen

en: Media types
nl: Mediatypes

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: Show media item weights
nl: Toon gewicht van media-items

en: Hide media item weights
nl: Gewicht van media-items verbergen

en: The media item "@label" is not of an accepted type. Allowed types: @types
nl: Het media-item '@label' is van een verkeerd type. Toegestane types: @types

en: One media item remaining. | @count media items remaining.
nl[0]: Eén media-item resterend.
nl[1]: @count media-items resterend.

en: Remove @label
nl: @label verwijderen

en: Opening media library.
nl: Media-library openen.

en: Adding selection.
nl: Selectie toevoegen.

en: Media library settings
nl: Mediabibliotheek-instellingen

en: You do not have permission to view @item_label.
nl: Je hebt geen toestemming om @item_label te bekijken.
