Media Library Importer (1.0.4-beta3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Settings
ru: Настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: media
ru: медиа
