Media Library Importer (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Settings
pt: Configurações

en: Import
pt: Importar

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: media
pt: mídia
