Media Library Importer (2.1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus
