Media Library Importer (2.1.2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Camera model
fr: Modèle d'appareil photo

en: media
fr: média

en: Verifying entry...
fr: Vérification de l'entrée...
