Media Library Importer (2.1.4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji
