Media Library Importer (2.1.5) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია
